coach4grow.sk

Osobný (Individuálny) koučing

Osobný (Individuálny) koučing

Osobný (individuálny koučing) sa môže týkať rôznych oblastí, napríklad životná zmena, plán na splnenie si svojich túžob a snov, zmena práce, pocit vyhorenia, zvládanie stresu, potreba motivácie či rozhodnutie sa v neľahkej životnej situácii… a mohli by sme pokračovať ďalej.

Ako už z názvu vyplýva, kouč sa Vám venuje individuálne – čiže len Vám. Celý proces je založený na konverzácii (koučovacích rozhovoroch) a vzťahu medzi koučom – koučovaným. 

Kouč Vám vďaka správne zvoleným koučovacím otázkam pomáha nájsť vhodné riešenia, ktoré dokážu klienta dostať bližšie k svojim cieľom. 

Každý kouč má vopred dané svoje kompetencie, ktorými sa počas koučingu musí riadiť. 

Nejedná sa teda len o bežný rozhovor, ale je to jasne riadený proces.  Základom počas procesu je dodržiavanie Etického kódexu.

Každý koučingový rozhovor, ktorý prebehne je dôverný, preto koučovi môžete dôverovať a na stretnutiach sa cítiť bezpečne.

Osobný (individuálny) koučing pomáha prekonávať a odstraňovať vnútorné bariéry, ktoré bránia rastu a dosiahnutiu cieľov a pomáha nájsť a rozvíjať svoj vnútorný potenciál. 

Nastavíme plán Ideálny práve pre vás

Biznis, Tímový, Individuálny, 1 hodina či 5 hodín …?
Na tom nezáleží, napíšte nám a spolu nájdeme ideálne riešenie práve pre Vás.
Tešíme sa na vás.

Dohoda pri koučingu

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Pripravili sme pre Vás odpovede na najčastejšie otázky

Radi by ste sa dozvedeli viac ? Budeme veľmi radi ak nás bude kontaktovať e-mailom a zašlete nám Vaše otázky. Tu sme pre Vás zhrnuli najčastejšie sa opakujúce otázky.

Najčastejšie sa opakujúca otázka, kedy cítime, že potrebujeme niečo zmeniť, len nevieme ešte presne čo. Nemusíte sa báť, je to úplne bežné. V tomto prípade nám napíšte e-mail, kde pár slovami popíšte Vašu aktuálnu situáciu, zanechajte nám kontakt a budeme Vás kontaktovať. Prvotná konzultácia je zdarma, kde prejdeme možnosti, nastavíme plán a dohodneme termíny riadnych stretnutí. Na začiatku každého koučingového rozhovoru hľadáme cieľ daného stretnutia.

Ste na správnej ceste....už ste sa rozhodli vykonať akciu (hľadať informácie/riešiť situáciu) čím ste spravili prvý krok :) 

Môžete len získaťKonzultácia zadarmo

Prvotná konzultácia je u nás vždy zadarmo. Preto neváhajte a kontaktujte nás.