coach4grow.sk

O nás

Sme zameraný na riešenia, nie na prekážky...

Máme radi pocit z dobre vykonanej práce, tou je pre nás pomoc pri dosahovaní Vašich túžob a snov...

V projekte COACH4GROW (KOUČ4GROW) sme zlúčili viac ako 15 ročné skúsenosti z rôznych oblastí (obchod, marketing, podnikanie, skúsenosti z oblasti riadenia a školenia pracovníkov, pracovných tímov) a obrovskú chuť pomáhať.

Potrebujete poradit?Konzultácia zadarmo

O nás

Koučingu sme sa venovali už viac ako 10 rokov späť (i keď vtedy sme nevedeli, že sa jedná o koučing). Najskôr ako zamestnanci pri riadení a školení tímov, neskôr ako podnikatelia či konatelia spoločností. Nakoľko vždy bola pre nás priorita dobre a správne viesť našich spolupracovníkov, začali sme sa o oblasť koučingu zaujímať podrobnejšie. Prvé skúsenosti s profesionálnym koučingom sme mali ako klienti. Vzhľadom na výsledky (naozaj to fungovalo) nás téma koučingu zaujímala viac a viac. Veľmi nás tešilo vidieť, ako naši spolupracovníci rastú, posúvajú sa a plnia si svoje životné túžby či sny. Nás nevynímajúc. Preto sme sa rozhodli, že aj my chceme pomáhať ľuďom rásť, objavovať ich potenciál a pomáhať pri plnení ich túžob a snov. Bola a je to činnosť, ktorá nás veľmi teší, baví a po čase sme zistili, že je asi aj našim poslaním. Prvé kroky viedli k absolvovaniu prvých kurzov a certifikátov. My sme si vybrali kurz 104 od spoločnosti PowerCoaching, ktorý sme úspešne zvládli a získali certifikát APCP. A spravili sme dobre nakoľko sa nám po absolvovaní kurzu ešte viac potvrdilo, že to je správna cesta. Od tej doby sa neustále vzdelávame, zvyšujeme vzdelanie a získavame viac a viac skúseností. Každým splneným cieľom našich klientov rastieme aj my sami.

Ďakujeme, že vďaka Vám môžeme robiť čo nás baví.

Ku každému partnerovi pristupujeme individuálne

Celý proces, stratégiu a koučingový plán prispôsobujeme potrebám a cieľom klienta / partnera.

Ako pracujeme

Našou misiou a cieľom je pomôcť Vám splniť si Vaše sny a ciele...

Naše koučovacie rozhovory sú postavené na vzájomnom vzťahu / partnerstve a vzájomnej dôvere. Naši kouči sa počas celého procesu riadia Etickým kódexom a podľa ICF stanovenými kompetenciami kouča.

Basic koučing

Vhodné pre osobný (individuálny) koučing, kedy na riešenie stačí jedno či zopár kounčingových stretnutí

Dlhodobú spoluprácu

Vhodné pre podnikateľov, firmy, tímy, skupiny či pri riešení dlhodobých cieľov

0 +

spokojných klientov

0 +

úspešných projektov

0 +

rokov skúseností

0 +

odkoučovaných hodín