coach4grow.sk

Biznis koučing / Business coaching

Biznis koučing / Business coaching

Rovnako ako v iných oblastiach koučingu aj biznis koučing je nástroj na zdokonaľovanie Vášho talentu, zdokonaľovanie cesty k dosahovaniu Vašich cieľov, tak aby ste Vy a Vaše podnikanie boli úspešní. 

Či už sa Vaša firma, alebo Vy ako jej vodca dostala do situácie, že stagnuje, prípadne Vás čaká ťažké rozhodnutie a neviete sa rozhodnúť, alebo máte ciele a potrebujete si nastaviť plán, biznis koučing je presne to, čo hľadáte. 

Žiaľ nachádzame sa v rýchlom svete, kde si mnoho ľudí len ťažko hľadá čas, aby si riadne premysleli svoje rozhodnutia, či naplánovali postup činnosti a následne sa nim aj riadili a nie ho ešte kontrolovali ho. 

Vďaka našim biznis koučovacím sedeniam vyriešite aj tento problém, nakoľko ten čas máte jasne definovaný a úlohou biznis kouča je Vás viesť celým procesom tak, aby ste na konci sedenia dospeli k požadovanému výsledku. 

V dnešnej dobe je bežné, že už aj menšie spoločnosti čoraz častejšie spolupracujú s biznis koučom. Vďaka tomu získavajú určitú konkurenčnú výhodou, nakoľko ak je biznis kouč naozaj dobrý, vie pomôcť  urýchliť samotný rast spoločnosti, či urýchliť a pomôcť k dosiahnutiu stanoveného cieľa. 

Je dôležite vedieť, že koučing nie je mentoring i keď samotný kouč mentorom môže byť.

Rozdiel je v tom, že bežné koučingové sedenia sú založené na princípe, že kouč aktívne počúva a vhodne zvolenými otázkami smeruje koučovaného, aby si našiel správne riešenie. Kouč neradí. Mentor naopak, na základe svojich znalostí a skúseností pomáha klienta previesť určitým procesom či obdobím pomocou svojich rád a odporúčaní. Často sa však v praxi stretávame, že skúsený kouči sú aj mentormi v určitých oblastiach.  

Nastavíme plán Ideálny práve pre vás

Biznis, Tímový, Individuálny, 1 hodina či 5 hodín …?
Na tom nezáleží, napíšte nám a spolu nájdeme ideálne riešenie práve pre Vás.
Tešíme sa na vás.

Dohoda pri koučingu

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Pripravili sme pre Vás odpovede na najčastejšie otázky

Radi by ste sa dozvedeli viac ? Budeme veľmi radi ak nás bude kontaktovať e-mailom a zašlete nám Vaše otázky. Tu sme pre Vás zhrnuli najčastejšie sa opakujúce otázky.

Najčastejšie sa opakujúca otázka, kedy cítime, že potrebujeme niečo zmeniť, len nevieme ešte presne čo. Nemusíte sa báť, je to úplne bežné. V tomto prípade nám napíšte e-mail, kde pár slovami popíšte Vašu aktuálnu situáciu, zanechajte nám kontakt a budeme Vás kontaktovať. Prvotná konzultácia je zdarma, kde prejdeme možnosti, nastavíme plán a dohodneme termíny riadnych stretnutí. Na začiatku každého koučingového rozhovoru hľadáme cieľ daného stretnutia.

Ste na správnej ceste....už ste sa rozhodli vykonať akciu (hľadať informácie/riešiť situáciu) čím ste spravili prvý krok :) 

Môžete len získaťKonzultácia zadarmo

Prvotná konzultácia je u nás vždy zadarmo. Preto neváhajte a kontaktujte nás.